Teslimat Bilgileri

Feast Kapında

Feast Kapında

Feast Kapında’dan verdiğiniz siparişiniz, Feast Kapında ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Feast Kapında özel soğutuculu araçları ile Feast Kapında ekibi tarafından iletmiş olduğunuz adresinize teslim edilir. 

Feast Kapında’nın hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz.

Siparişleriniz için herhangi bir hizmet bedeli alınmaz.

Teslimat Grupları

Feast Kapında şu an için İstanbul, Bursa ve İzmir olmak üzere 3 bölgede hizmet vermektedir. Feast Kapında teslimat grupları saat aralıkları teslimat bölgesine göre değişiklik gösterir.

Bölge Seçim

Feast Kapında online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren depolarımızın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır.

Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir. 

Adrese Teslim Hizmeti

Feast Kapında’dan oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Feast Kapında’nın özel soğutmalı araçları ile Feast Kapında ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.feastkapinda.com adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer Feast Kapında’ya üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir. Ancak en başta üye olmanız gibi bir koşul yoktur. Üye olmadan da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Feast Kapında’nın hizmet verdiği il ve semtleri adres seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.
  • Siparişleriniz Feast Kapında ekibi tarafından özenle hazırlanarak, özel soğutmalı araçlarımızla seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.
  • Siparişlerinizi teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirken isteğe bağlı olarak havale yolu ile de ödeyebilirsiniz.
  • Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.
  • Kapıda ürün iade garantisi vardır.

Not: Siparişiniz ile ilgili detaylandırmak istediğiniz bir konu var ise Sipariş Notu kısmına not olarak talebinizi ekleyebilirsiniz.

EK: Teslim edilecek saat ile ilgili yetkili kişi sizinle mutlaka sisteme yazılan telefon numarasından iletişime geçecektir.

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

En geç 5 gün içinde seçtiğiniz adresinize teslimat yapılır.

100% Güvenli Ödeme

Ödeme yaparken güvenliğiniz garanti altına alınır.

Organik Tarımı Destekliyoruz

Kaliteli ve bütçe dostu ürünler müşterilerimize sunulur.