Hakkımızda

Feast Kapında

Feast Kapında

Erdoğan Özgörkey Grubu
1951 yılında kurulan, başta içecek olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren E. Özgörkey Grubu, 1968-1998 yılları arasında Ege ve Akdeniz bölgelerinde The Coca – Cola Company ürünlerinin üretim, satış, pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirdi. Günümüzde otomotiv, turizm, otelcilik ve inşaat sektörlerinde önemli yatırımları olan E. Özgörkey Grubu, yarım asrı aşkın tecrübesini 1998 yılında kurduğu Özgörkey Gıda ile tarım ve gıda alanına taşıdı.

Özgörkey Gıda

Tüketiciye dondurulmuş gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Feast’i sunan Özgörkey Gıda, temellerini 1998 yılında İzmir’in Torbalı ilçesinde attığı, Türkiye’nin en büyük ve en modern entegre dondurulmuş gıda üretim tesisini, iki yıldan daha kısa sürede tamamlayarak 2000 yılında faaliyete geçmiştir.

Ürünlerini 6 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Özgörkey Gıda, Türkiye’de Feast markasıyla yüzde 30 pazar payı ile lider konumda olduğu ev dışı tüketim kanalında, kurulduğu günden itibaren sektörün önde gelen prestijli markalarına hizmet vermektedir. 2008 yılı başında ulusal perakende sektörüne giriş yapan Feast,  şu anda pazarın en inovatif ve en hızlı büyüyen markası konumundadır.

Özgörkey Gıda, Türkiye gıda sektörünün önemli kuruluşlarından biri olarak, Torbalı Tesislerinde yaklaşık 800 kişiye istihdam sağlamaktadır. Ayrıca, hammadde temini için 2019 yılında 500 sözleşmeli çiftçiyle 36.000 dekar arazide üretim gerçekleştirilmiştir.

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

En geç 5 gün içinde seçtiğiniz adresinize teslimat yapılır.

100% Güvenli Ödeme

Ödeme yaparken güvenliğiniz garanti altına alınır.

Organik Tarımı Destekliyoruz

Kaliteli ve bütçe dostu ürünler müşterilerimize sunulur.